Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Servisler Servisler
Anasayfa / Servisler /
Endüstriyel Projeler ve Gemi Kiralama
İş ortağınız gibi çalışırız!

Endüstriyel Projeler ve Gemi Kiralama

 Endüstriyel Projeler ve Gemi Kiralama Deneyim, operasyon yeteneği, farklı senaryolar hazırlayabilme ve uzmanlık isteyen Proje Taşımacılığı için uygun, özel çözümler Sincer Lojistik'te !

 Sadece Karayolu, Denizyolu, Demiryolu ve Havayolu taşımacılığında değil Proje Taşımacılığı'nda da uzman ekibimiz ile hizmet sunuyoruz.

Yükünüzün türüne, ağırlığına ve boyutuna bağlı olarak en uygun rotanın belirlenmesi, maliyet analiz ve araştırması, yol raporunun hazırlanması, operasyonel ve yasal uygunluk, risk yönetimi ile her tip ticari gemi, duba ve nehir tipi gemilerin kiralanması gibi konularda çalışmalar yapıyor; ürünlerinizin en güvenli şekilde teslimat noktasına ulaşmasını sağlıyoruz. Komple ve parsiyel yüklemeleriniz için alternatif çözümler üretiyoruz.

Proje Taşımacılığı kapsamında gerekli tüm belgelere sahip olan Sincer Lojistik ile yükünüzü istediğiniz yere zamanında, sorunsuz, güvenle taşıyabilirsiniz.