Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Servisler Servisler
Anasayfa / Servisler /
Depolama Hizmetleri
İş ortağınız gibi çalışırız!

Depolama Hizmetleri

 Depolama Hizmetleri Sincer Lojistik olarak müşterilerimize kapsamlı hizmet vermek amacımıza paralel Karayolu, Havayolu, Denizyolu ve Demiryolu taşımacılığının yanı sıra Depolama Hizmeti de sunuyoruz. Yurtiçi veya yurtdışı nakliye hizmetlerinizi sorunsuz yapabilmeniz için depolama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızdayız.

Lojistik süreçlerin en önemli halkalarından biri olan depo yönetimi; lojistik maliyetinin, dolayısıyla da ürün maliyetinin düşürülmesi gibi pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Farklı sektörlerden müşterilerimizin hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf etmesini sağlamak için Depolama Hizmetlerimizi uzman kadro, ileri teknoloji, bilgi birikimi ve kapsamlı altyapı ile sürdürüyoruz. İhtiyaçların zamanla değişmesini göz önüne alarak değişen duruma özel depolama yönetimi de yapıyoruz.

Sincer Lojistik olarak her alanda olduğu gibi Paletleme, Paketleme ve Elleçlemede de uzman ekibimizle ve doğru yöntemlerle hem avantajlı hem de güvenli hizmet sunmaktayız.

Ataşehirdeki Lojistik depolama merkezimiz, Çevreyolu ve Otoban bağlantı noktasına çok yakın mesafede olması sebebiyle büyük ulaşım avantajı sağlamaktadır.