Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Fiyat Teklifi Al
IK Politikası IK Politikası
Anasayfa / Kariyer /
IK Politikası
İş ortağınız gibi çalışırız!

IK Politikası

Sincer Lojistik olarak, şirketimizi geleceğe ancak nitelikli çalışanlarımız ile taşıyabileceğimize inanıyoruz. Bu nedenle, kişisel gelişim planlaması temelinde nitelikli ve kaliteli insanı yetiştirmek esasımızdır. Saptadığımız hedeflere ancak kaliteli insan gücümüzle ulaşabileceğimizi biliyor ve inanıyoruz.

Bu nedenle şirketimizde başarı odaklı ve birbirini destekleyen bir kurum kültürü oluşturarak insan kaynakları sistemlerinin kurulması ve bunun sonucunda da var olan huzurlu, güvenli çalışma ortamının geliştirilerek sürdürülmesi insan kaynakları anlayışımızın temelidir. Insan kaynakları ve şirket organizasyonumuzu geliştirip, toplam kalite yönetimini şirketlerimizde bir yaşam biçimine dönüştürmek en önemli hedeflerimizdendir.

Şirketimiz insan kaynaklarının yönetiminde proaktif ve yenilikçi bir bakış açısına sahip olma, Şirketin bütün birimleri ile işbirliği içinde olma, başarıyı temel alan, adil bir çalışma biçimi benimsenmiştir.

Şirket bünyesinde; seçme ve yerleştirme, performans yönetimi, kariyer planlama, ücret eğitim, geliştirme ve çalışanlar ile iletişim gibi insan kaynakları uygulamalarını yürütürken insana saygı ve eşitlik temel değerdir.

Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı, eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, enerjik, dinamik, öğrenmeye açık, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışması yapabilen, Sincer lojistik değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır. Burada temel ilke hiçbir ayırım ve ayrıcalık yapmadan işin gerektirdiği yeterliliklere sahip kişilere fırsat eşitliği sağlamaktır.

Aramıza katılan tüm çalışanlarımız, çalışmaya başladıkları ilk günden itibaren düzenlenen programlarla eğitilir. Kişilerin gelişimleri, performans değerlendirme ve kariyer planlaması gibi yöntemlerle izlenir. Şirket faaliyetlerinde verimliliği ve iş yaşamının niteliğini yükseltmeyi amaçlayan insan kaynakları yönetimi; nitelikli, kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu, alanında uzman, gelişime açık, potansiyeli yüksek adaylar arasından “doğru kişinin doğru işe yerleştirilmesi” prensibi çerçevesinde seçme ve yerleştirme faaliyetlerini ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı yapılmaksızın gerçekleştirmektedir.