Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Hakkımızda Hakkımızda
Anasayfa / Kurumsal /
Hakkımızda
İş ortağınız gibi çalışırız!

Hakkımızda

Lojistik hizmetleriniz için “beklentilerinizin ötesinde sonuçlar”! 2010’dan günümüze, geleceğe… “beklentilerinizin ötesinde sonuçlar”! SİNCER LOJİSTİK olarak sektörünün nabzını tutan, alanında uzman kadrosu ile çalışan, altyapısını yeni teknolojilerle sürekli güncelleyen, donanımlı ekipmanlar kullanan, güçlü bağlantılara sahip ve her şeyden önemlisi müşterilerinin kazançlarını önemseyen, katma değerli planlamalar yapan, güvenilir bir şirket olduk. Bunun için de ayrıcalıklı, avantajlı, ihtiyaca özel hizmet sunmaktan, değerlerimizden taviz vermeyiz.

Müşterilerimize %100 memnuniyet sağlamak amacımızın yanında lojistik sektörünün de ülkemizde ve dünyada gelişimine katkı sağlamayı amaçladık. Amacımız doğrultusunda geliştik ve her yıl daha büyük başarılara imza attık. Gelişimimiz müşterilerimize avantajlı teklifler sunmamızı sağladı. Depolama, gümrük gibi hizmetlerle de müşterilerimizin yanında oluruz. Müşterilerimizin hizmetlerini tamamladığımızda onlardan gelen teşekkürler ile gururlanırız. Gururlandığımıza bir başka konuda detaylara verdiğimiz önem nedeniyle planlarımızın tam istediğimiz gibi yürümesi. Öngörülemez sorunlardan öte öngörülebilir alternatifler planlamamızda yer alır. Hızlı, ekonomik ve yenilikçi anlayış ile hizmet sunarak müşterilerimizin ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlarız.

Biz işini seven, hakkını veren ve müşterilerinin önceliklerini, isteklerini bilen, menfaatlerini önde tutarak hizmet sunan global bir lojistik şirketiyiz.
İNSANA SAYGI
ŞEFFAFLIK VE DÜRÜSTLÜK
Şirket içi ve dışı ilişkilerimizde karşılıklı saygı ve nezaket ilkesiyle hareket ederiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla kurduğumuz tüm ilişkilerde etik değerlerimizi temel alarak insan onuruna yaraşır şekilde bir tutum sergileriz.
ŞEFFAFLIK VE DÜRÜSTLÜK
Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaflık, karşılıklı güven ve dürüstlük prensibine göre yürütürüz.

Çalışanlarımız müşterilerine verdiği sözleri yerine getirmek için azami çaba ve dikkati gösterir.
FIRSAT EŞİTLİĞİ VE ADİL ÇALIŞMA ORTAMI
İŞ GÜVENLİĞİ VE KANUNLARA UYGUNLUK
Şirket politikamız çerçevesinde; işe alım süreçleri ve iş ilişkilerimizde; kişilerin ırkına, inancına, politik görüşüne, etnik kökenine, kişisel düşüncelerine, cinsiyetine, yaşam tercihine, medeni durumuna, yaşına, engellilik ve hamilelik durumuna bakılmaksızın adil bir şekilde herkese eşit olanaklar sunulur.

Bireylerin yetenek ve tecrübelerine önem verildiği, fikir ve görüşlerini özgür bir şekilde ifade edebildikleri bir çalışma ortamının korunmasına özen gösterilir.
İŞ GÜVENLİĞİ VE KANUNLARA UYGUNLUK
Firmamız tüm süreçlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemlerini temel alarak çalışanlarına sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sunar.

Firmamız, İş Kanununun gerektirdiği her türlü ücret ve ödemeyi çalışanlarına yapar. Ayrıca çalışanlarına emek ve performansları oranında uygun görülen artı değerleri sunar.
GİZLİLİK
ÇIKAR ÇATIŞMASINDAN KAÇINMA
Şirketimiz bünyesindeki tüm çalışanlarımız görevlerini yerine getirirken elde ettikleri bilgilerin gizli tutulması gerektiğini bilir, güvenli şekilde saklanması ve imha edilmesi için gerekli tüm önlemleri alır.

Şirkete ait basılı, kayıtlı belgeler, e-postalar, şifreler ve kodlar, sözleşmeler, satış ve satın alma teklifleri, şirket dışına çıkartılamaz, üçüncü şahıslarla paylaşılamaz.

Bu bilgiler sadece işin ve görevin gereği olan amaçlarla yasa ve mevzuatlara uygun şekilde kullanılır ve ilgili yetkili kişilerle paylaşılır. Çalışan işten ayrıldıktan sonra da bu bilgilerin gizliliği devam eder.

Bilgi gizliliği işleyiş ve kuralları hakkında çalışanlarımıza düzenli olarak eğitimler verilmekte ve teknolojik alt yapımız güncel tutulmaktadır.
ÇIKAR ÇATIŞMASINDAN KAÇINMA
Firmamız bünyesinde yasalara ve etik ilkelere aykırı düşecek özel ilişki ve usulsüz eylemlere izin verilmez.

Firmamız bünyesinde şirketi yükümlülük altına sokacak borç, mal ve hediye gibi tekliflerin kabul ve teklif edilmesi yasaktır. Çalışanlarımız firmamızın itibarını zedeleyebilecek eylem ve davranışlardan kaçınır.
ÇEVRESEL VE TOPLUMSAL SORUMLULUK
SÜREKLİ GELİŞİM
Firmamız, çevreye ve topluma karşı duyarlı ve sorumluluklarının bilincindedir. Tüm iş süreçlerinde çevresel yasa ve yönetmeliklere uygun hareket edilir. Sivil toplum örgütleri ve kamu yararına olan her türlü hizmete aktif katılım sağlamaya özen gösterilir.
SÜREKLİ GELİŞİM
Sektörde yaşanan yenilikler ve teknolojik gelişmeler takip edilir ve çalışanlarımıza düzenli olarak eğitimler verilir.

Sürekli öğrenme ve gelişim prensibi esas alınarak çalışanlarımızın bilgi birikimi güncel tutulur ve hata payı minilimize edilir.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Felsefemiz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek beklentilerini eksiksiz karşılayan butik çözümler sunmak ve her daim memnuniyetlerini sağlamaktır.

Müşterilerimizin yüklemeleri teslim noktasına güvenli bir şekilde ulaşana kadar lojistik işleyiş sürekli takip edilir ve olası problemlerin önüne geçilerek zaman ve kaynak kaybı önlenir.